Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Rezačka na obklady FSM-1200 Professional

Č.výr. 1394675

  • Na presné prirezanie obkladačiek a dlažby
  • Rezný kotúč zo spekaného karbidu: priemer 22 mm
  • Na obkladačky do hrúbky 14 mm
Informácie o výrobku
159,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1394675

LUX-TOOLS rezačka na obklady FSM 1200 Professional sa ideálne hodí na rýchle a presné orezanie obkladačiek a dlažby. Umožňuje veľmi dobrý prenos sily pri rezaní a lámaní obkladačiek. Rezací kotúč s priemerom 22 mm je vyrobený zo spekaného karbidu a umožňuje čisté rezy kameninových a pórovinových dlaždíc do hrúbky 14 mm. Maximálna dĺžka rezu je 120 cm. Vďaka prestaviteľnému uhlovému dorazu môžete pomocou rezačky na obklady vykonávať aj diagonálne rezy. Okrem toho je možné rozšírenie bočnej podpery. Podložná doska zo stabilného kovu zabezpečuje vysokú stabilitu a gumová ochrana na spodnej strane zabraňuje kĺzaniu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Rezačka na dlaždice
Rozsah použitia:Obkladačky
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:12,0 kg
Šírka:143,5 cm
Dĺžka:21,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore