Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Ručný brúsič Classic 215 mm x 105 mm

Č.výr. 4918991

  • Ľahké a praktické príslušenstvo na brúsenie
  • Vhodný na brúsenie pórobetónu
  • Na použitie s brúsnym papierom
Informácie o výrobku
4,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

10 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4918991

Ručný brúsič LUX-TOOLS Classic je vhodný na dodatočné opracovávanie rôznych stavebných materiálov na stenách alebo stropoch. Brúsna doska presvedčí robustným materiálom, ktorý zvládne bežné brúsenie v domácnosti. Má ergonomicky tvarovanú plastovú rukoväť. Toto brúsne náradie môžete používať na opracovávanie pórobetónu a iných stavebných materiálov. Vďaka integrovanému brúsnemu poťahu a spoju s krídlovými skrutkami môžete tohto pomocníka s plochou 215 mm x 105 mm vybaviť rôznymi brúsnymi papiermi alebo brúsnymi mriežkami.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Iné
Rozsah použitia:Výstavba múra
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:208 g
Výška:21,5 cm
Šírka:10,5 cm
Dĺžka:4,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore