Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Ručný brúsič Classic 230 mm x 80 mm

Č.výr. 4918900

  • Ľahké a praktické príslušenstvo na brúsenie
  • Vhodný na brúsenie pórobetónu
  • Na použitie s mriežkovým plátnom
Informácie o výrobku
4,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

20 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4918900

Ručný brúsič LUX-TOOLS Classic je ľahké a praktické príslušenstvo na brúsenie. Táto pomôcka sa používa s mriežkovým plátnom, aby sa dala ideálne využiť na brúsenie pórobetónu. Mriežkové plátna sa pritom dajú celkom jednoducho upevniť do upínacieho uzáveru. Ručný brúsič presvedčí svojou stabilnou kvalitou a je vhodný na bežné použitie v domácnosti. Brúsič vybavený komfortnou tvarovanou rukoväťou sa stará a pohodlnú a ľahkú prácu. Brúsič má plochu 230 mm x 80 mm a dá sa používať s mriežkovými plátnami rovnakej veľkosti.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Iné
Rozsah použitia:Výstavba múra
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:272 g
Výška:23,0 cm
Šírka:8,0 cm
Dĺžka:7,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore