Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Škárovacia lyžica Classic 12 mm

Č.výr. 4919791

  • Na škárovanie obkladačiek alebo kachličiek
  • Stabilná drevená rukoväť s otvorom na zavesenie
  • Úzky list z uhlíkovej ocele
Informácie o výrobku
2,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

10 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4919791

So škárovacou lyžicou LUX-TOOLS Classic sa dajú obkladačky a kachličky rýchlo a jednoducho škárovať. Náradie je vhodné na príležitostné použitie. Má stabilnú drevenú rukoväť, ktorá má praktický otvor na zavesenie. 12 mm široký list sa vyznačuje úzkym tvarom, vďaka čomu sa dajú ľahko škárovať medzery medzi jednotlivými tehlami. Keďže je vyrobená z uhlíkovej ocele, presvedčí svojou mimoriadnou stabilitou.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Naberačky
Rozsah použitia:Obkladačky
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:85 g
Výška:27,6 cm
Šírka:2,6 cm
Dĺžka:6,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore