Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Stierka 150 mm

Č.výr. 1302397

  • Murárske náčinie na fasády
  • Na sadrovú omietku
  • Protišmyková rukoväť z plastu na komfortnú prácu
Informácie o výrobku
1,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

16 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1302397

Pomocou tejto praktickej LUX-TOOLS stierky môžete bez námahy a rýchlo omietať fasády a iné väčšie plochy. Pritom sa môže použiť na prácu so sadrovou omietkou. Vďaka širokej čepeli ide aj zoškrabovanie tapiet na stenách ako po masle. Na komfortnú manipuláciu je stierka na fasády s dĺžkou 202 mm vybavená vrúbkovanou rukoväťou z plastu. Integrované je aj praktické oko na zavesenie. Na výrobu listu so šírkou 150 mm bola použitá vysokokvalitná a nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ. Materiál je veľmi stabilný.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Rozsah použitia:Výstavba múra
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:102 g
Výška:20,2 cm
Šírka:15,0 cm
Dĺžka:10 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore