Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Vytláčacia pištoľ

Č.výr. 1272608

  • Na rovnomerné nanášanie tesniacich materiálov
  • Plynulý posuv pre čistý výsledok
  • Z kvalitného plastu
Informácie o výrobku
3,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

18 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1272608

LUX-TOOLS vytláčacia pištoľ je vhodná pre všetky bežné kartuše s lepidlom, silikónom a akrylom s veľkosťou 310 ml a je základným náradím pre všetkých remeselníkov. Presvedčí vás plynulým posuvom a funkciou zabraňujúcou kvapkaniu. Tak je zaručená ľahká a jednoduchá manipulácia. Kvalitný materiál z plastu je ľahký a odolný proti poveternostným vplyvom. Obzvlášť praktický je háčik na zavesenie na rebrík.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Pištoľ na silikón
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:200 g
Výška:8,0 cm
Šírka:2,0 cm
Dĺžka:32,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore