Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wolfcraft Mechanická vytláčacia pištoľ MG 600 Pro

Č.výr. 1318013

  • Vhodná pre všetky 310 ml kartuše
  • Na silikón, akryl, lepidlo, bitúmen, viskózne tesniace materiály a škárovací cement
  • Profesionálne vyhotovenie
Informácie o výrobku
29,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Objednať online a nechať si doručiť 

Dodacia lehota 4-6 pracovných dní

Rezervovať & vyzdvihnúť 

Bude pripravené na vyzdvihnutie v predajni Bratislava

Rezervácia nie je možná

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1318013

Wolfcraft mechanická vytláčacia pištoľ MG 600 Pro je vhodná pre všetky 310 ml kartuše (priemer 50 mm x 225 mm) na silikón, akryl, lepidlo, bitúmen, viskózne tesniace materiály a škárovací cement. Profesionálne vyhotovenie je ideálne na spracovanie viskóznych lepidiel a tesniacich materiálov a vytvára vysoký výtlačný tlak (250 kg) prostredníctvom špeciálnej posuvnej mechaniky a tvrdenej tlačnej tyče. Ergonomický tvar a optimálny prevodový pomer pritom zabezpečí prácu bez pocitu únavy. Aj výmena kartuše ide ľahko od ruky.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:785 g
Výška:40,0 cm
Šírka:19,5 cm
Dĺžka:7,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore