Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wolfcraft Súprava na montáž dverových zárubní PRO

Č.výr. 1318096

  • Kompletná súprava na montáž zárubne
  • Pre všetky dvere so šírkou 600 mm - 1 000 mm
  • Súprava umožňuje montáž a vyrovnanie dverovej zárubne v niekoľkých krokoch
  • Skvele podopiera zárubňu pri vypĺňaní penou
Informácie o výrobku
99,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1318096

Wolfcraft súprava na montáž dverových zárubní PRO vám umožní montáž a vyrovnanie rámu dverí v niekoľkých krokoch. Táto súprava značky Wolfcraft predstavuje detailne premyslené riešenie. Obsahuje všetky potrebné napínače a pomôcky na montáž dverí. Súprava vám ušetrí náklady za stolára a dopomôže aj úplným laikom k profesionálnemu výsledku. Montážne pomôcky sú vhodné pre všetky bežné vonkajšie rozmery krídla dverí: 610/735/860/985 mm.

Súprava na montáž dverových zárubní PRO
Montážna súprava PRO vám uľahčí každý pracovný krok a umožní úspešnú a presnú montáž dverí aj neskúseným domácim majstrom. Montážna súprava PRO obsahuje všetky napínače a pomôcky potrebné na montáž dverí: dve vzpery na zárubne Pro, dve vyrovnávacie zvierky na zárubne Pro, štyri vyrovnávacie podložky a podrobný návod na obsluhu. Vďaka tomu je veľmi jednoduché zárubňu zmontovať, prepraviť a len pomocou niekoľkých krokov presne zvislo a vodorovne narovnať a pripevniť.

Montovaná zárubňa je pri preprave chránená vzperami na zárubne. Tie vám taktiež pomôžu pri bezpečnom a rýchlom vyrovnaní v stene. Tieto vzpery navyše perfektne podopierajú konštrukciu počas vypĺňania penou. Nastavenie pomocou vyrovnávacích zvierok je rýchlejšie, jednoduchšie a presnejšie ako pomocou drevených podložiek alebo klinov.

Chráni, podopiera a šetrí čas
Po zostavení rám spravidla leží na zemi. Bezpečná montáž a nosenie konštrukcie bez vhodných pomôcok predstavujú vždy riziko pre skosené hrany. Vďaka montážnym vzperám značky Wolfcraft sa s tým už nemusíte trápiť. Zárubňa je bezpečne stabilizovaná a môžete ju prepraviť bez nehody. Montážne vzpery môžete presne nastaviť na vnútorný rozmer zárubne. Pripevnite ich vždy na výšku krycieho plechu a spodného závesu na zárubni. Teraz zaveďte upínacie plechy do drážky a upnite ich pomocou pák excentera. Vzpery a zárubňa teraz tvoria pevnú jednotku. Zárubňu môžete bezpečne a stabilne postaviť a vložiť do otvoru v stene. Vzpery už nemôžu vypadnúť. Zárubňu vyrovnajte pomocou vodováhy a štyroch vyrovnávacích podložiek do vodorovnej polohy.

Všetko je perfektne kolmé
Presné kolmé vyrovnanie zárubne dverí vybavíte počas niekoľkých minút pomocou dvoch priložených vyrovnávacích zvierok. Hore vľavo a vpravo pripevnite zvierky v rohoch zárubne. Za týmto účelom zasuňte malé upínacie plechy do drážky a upnite ich pomocou pák excentra. Vyrovnávacie zvierky teraz môžete pohodlne upnúť a uvoľniť pomocou ergonomickej skrutkovacej rukoväte, pokým zárubňa nie je optimálne vsadená. Teraz môžete perfektne vyrovnať dvere spolu s montážnymi vzperami voči stene a vnútorným stranám zárubne na celkovo šiestich pozíciách. Funguje to veľmi rýchlo a presne aj bez skúseností. Potom, čo je všetko optimálne vyrovnané, zárubňu optimálne podoprite a rovnobežne ju vyrovnajte. Teraz vyplňte medzery medzi stenou a zárubňou penou. Ako posledný krok upevnite vonkajší rám.

Obsah dodávky
- 2 vzpery na zárubne Pro
- 2 vyrovnávacie zvierky na zárubne Pro
- 4 vyrovnávacie podložky
Návod na obsluhu

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,59 kg
Výška:7,0 cm
Šírka:77,0 cm
Dĺžka:33,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore