Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wolfcraft Súprava na renováciu škár 6-dielna

Č.výr. 1493485

  • Kompletná súprava na renováciu starých škár
  • Skladá sa z 1 noža na škáry, 1 hladidla na škáry, vrátane 4 sťahovacích profilov
Informácie o výrobku
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

18 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1493485

Zrenovujte si vaše staré nepekné škáry medzi dlaždicami a silikónové škáry sami pomocou cenovo výhodnej Wolfcraft súpravy na renováciu škár! Pomocou obojstrannej škrabky na škáry môžete pohodlne a takmer bez zvyškov odstrániť silikónové alebo akrylové výplne, ktoré si už vyžadujú renováciu. Prípadné neodstránené zvyšky v rohoch môžete vyhladiť pomocou plochej úzkej strany škrabky na škáry. Po následnom vyplnení škár novým silikónom alebo akrylom príde na rad Wolfcraft hladidlo na škáry. Podľa potreby sú vám k dispozícii štyri rôzne veľkosti gumených nadstavcov, ktoré svojimi materiálovými vlastnosťami zaručujú rýchle a presné stiahnutie škáry. Nasaďte, vyhlaďte a hotovo.

Tip:
Bezprostredne po vyhladení rýchlo a bez zvyškov odstráňte zvyšky silikónu suchou handričkou. Upozorňujeme vás na to, že škárovací materiál nie je v súprave zahrnutý.

Rozsah dodávky:
- 1 hladidlo na škáry
- 1 nôž na škáry
- 4 sťahovacie profily, okrúhle: priemer 8 + 12 mm, šikmé: 5 + 10 mm

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Súpravy
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:120 g
Výška:27,8 cm
Šírka:14,8 cm
Dĺžka:3,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore