LUX 20 V Rýchlonabíjačka 1 PowerSystem

Č.výr. 1471101

  • 1 PowerSystem: 20 V akumulátorová platforma pre dom a záhradu
  • Ideálna na rýchle nabíjanie, špeciálne pre akumulátory (2 Ah, 4 Ah) zo série
  • Kvalitná lítium-iónová technológia
  • S praktickým indikátorom stavu nabitia a integrovaným nástenným držiakom
  • Krátke nabíjanie len 1 hod. (2 Ah akumulátor), resp. 2 hod. ( 4 Ah akumulátor)
Informácie o výrobku
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1471101

Pomocou LUX-TOOLS 20 V rýchlonabíjačky budú vaše akumulátory opäť pripravené na použitie v najkratšom čase. Hodí sa špeciálne pre lítium-iónové akumulátory systému 1 PowerSystem - LUX-TOOLS systému akumulátorového náradia pre dom a záhradu. Rýchlonabíjačka je skvelým protikusom k vášmu akumulátoru s kapacitou 2 Ah alebo 4 Ah. Na úplné nabitie 2 Ah batérie potrebujete len 1 hodinu. Vyhotovenie s kapacitou 4 Ah nabíjačka opäť úplne nabije len za 2 hodiny. Vďaka LED indikátorom budete mať vždy prehľad o stave nabitia. Pomocou integrovaného nástenného držiaka môžete nabíjačku namontovať na stenu priestorovo úsporne a na dosah ruky.

Práca na najvyššej úrovni s lítium-iónovou technológiou
Moderné lítium-iónové akumulátory vás presvedčia svojou ľahkou, kompaktnou konštrukciou, vďaka ktorej vám práca pôjde ľahko od ruky. K výhodám tejto technológie patrí tiež dlhá životnosť, nízke samovybíjanie, ako aj možnosť čiastkových nabití a vybití bez pamäťového efektu. Nabíjanie teda môžete prerušiť bez postupného poklesu kapacity, aby ste mohli rýchlo pokračovať vo vašej práci.

Jeden akumulátor - dva svety: 1 PowerSystem
Konečne je koniec s rôznymi akumulátormi a nabíjačkami - vďaka LUX-TOOLS akumulátorovej platforme 1 PowerSystem je to možné. V jednom systéme spája všetky dôležité aplikácie týkajúce sa domu a záhrady. Namiesto rôznych samostatných zariadení s rozličnými akumulátormi môžete všetky zariadenia napájať jediným typom akumulátora. Je to praktické a šetrí náklady. A vďaka technológii Twin-Power môžete pomocou dvoch 20 V akumulátorov napájať aj výkonné 40 V záhradné stroje - len pomocou jedného systému akumulátorov!

1 PowerSystem spája najlepšie vlastnosti najnovšej generácie akumulátorov. Optimálne ovládanie nabíjania, systém vzduchového tunela na chladenie akumulátora, dizajn telesa dimenzovaný na bezpečnosť a dlhú životnosť, ako aj kvalitné akumulátorové články poskytujú optimálnu spoľahlivosť a bezpečnosť dokonca aj pri náročných prácach. Objavte slobodu bez káblov pre dom a záhradu s LUX-TOOLS systémom 1 PowerSystem.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Batérie a nabíjačky
Hrúbka:175 mm
Šírka:98 mm
Výška:90 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:410 g
Výška:9,0 cm
Šírka:9,8 cm
Dĺžka:17,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore