Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Hettich Noha stola 75 mm x 1 100 - 1 130 mm chrómovaná

Č.výr. 1193069

  • Pre pulty a vysoké stoly do 150 kg
  • Výška 1 100 mm
Informácie o výrobku

Farba:

Prevedenie:

34,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1193069

Chrómované nohy stola pre kuchynské pulty, vysoké stolíky pod. Vďaka svojej výške 1 100 mm a maximálnej nosnosti 150 kg sa tieto veľké nohy stola ideálne hodia na vysoké stoly. Pomocou plastovej závitovej zátky je možné nohu stola výškovo nastaviť o 30 mm. Vrátane montážnej platničky.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Tvar:Okrúhly
Dĺžka:1 300 mm
Priemer:75 mm
Materiál:Chróm
Druh:Nábytkové nohy
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,59 kg
Výška:110,0 cm
Šírka:7,5 cm
Dĺžka:7,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore