Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wolfcraft Rezačka na laminátové podlahy LC 600

Č.výr. 1317932

  • Na bezpečné rezanie všetkých druhov laminátových podláh (aj s integrovanou izoláciou proti kročajovému hluku) do hrúbky 11 mm a šírky 465 mm
  • Na presné 90° rezy s dorazom
  • Na uhlové rezy
Informácie o výrobku
39,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

11 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1317932

Wolfcraft rezačka na laminátové podlahy LC 600 umožňuje veľmi čistý rez bez poškodenia dizajnovej vrstvy a porušenia drážky a pera. Vďaka ozubeným rezacím lištám je možné bezpečne pripevniť obrobok pri prvom kontakte s čepeľou. Rezačka na laminátové podlahy so špeciálnou geometriou čepele umožňuje rýchle a nenamáhavé rezanie.

S rezačkou na laminátové podlahy môžete pracovať bez prachu a hluku. Vďaka kvalitnému hliníkovému vyhotoveniu je ľahká a stabilná. Rovnako vás presvedčí presnými neobmedzenými pozdĺžnymi rezmi vďaka ozubeným rezacím lištám. Rezačka na laminátové podlahy je stabilná vďaka protišmykovým nožičkám.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,40 kg
Výška:20,1 cm
Šírka:63,6 cm
Dĺžka:18,6 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore