Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wolfcraft Rezačka na vinylové a laminátové podlahy VLC 800

Č.výr. 1317924

  • Na rýchle a bezpečné rezanie všetkých druhov laminátových podláh (aj s integrovanou izoláciou proti kročajovému hluku) do hrúbky 11 mm a šírky 465 mm
  • Na samolepiace vinylové panely a vinylové panely so zámkovým systémom Klick
Informácie o výrobku
69,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1317924

Wolfcraft rezačka na vinylové a laminátové podlahy VLC 800 umožňuje rýchle a nenamáhavé rezanie vďaka špeciálnej geometrii čepele. Umožňuje veľmi čistý rez bez poškodenia dizajnovej vrstvy a porušenia drážky a pera. Vďaka ozubeným rezacím lištám je možné bezpečne pripevniť obrobok pri prvom kontakte s čepeľou. Okrem toho má čepeľ s povrchovou úpravou na jednoduché skracovanie samolepiacich vinylových panelov, praktický pozdĺžny doraz pre pásy so šírkou 55 mm, ktorý je možné namontovať vľavo aj vpravo, a navyše je stabilná vďaka protišmykovým nožičkám.

Rezanie pomocou rezačky na vinylové a laminátové podlahy je výrazne bezpečnejšie ako rezanie s orezávacím nožom. Tiež vás presvedčí bezprašnou nehlučnou prácou a je ľahká a stabilná vďaka kvalitnému hliníkovému vyhotoveniu. Pridržiavač na reznej páke zabezpečí kontinuálne pozdĺžne rezy bez prerušenia práce.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:4,02 kg
Výška:21,1 cm
Šírka:66,1 cm
Dĺžka:19,7 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore