Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wolfcraft Zrovnávacie pravítko na laminát

Č.výr. 1389808

  • Zabudované klzné koliesko na presné kopírovanie obrysu steny
  • Extra široká koľajnica na presné položenie laminátových dielov
  • Zabezpečené vedenie ceruzky pre čisté línie
Informácie o výrobku
12,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1389808

Wolfcraft zrovnávacie pravítko na laminát vám pomôže pri presnom zameraní posledného radu laminátu. Koľajnica pravítka je extra široká a umožňuje tak lepšie položenie laminátových dielov. Jednoducho a pohodlne môžete nastavovať rôzne rozmery do 235 mm. Klzné koliesko sa optimálne prispôsobuje obrysu steny. O-krúžok automaticky dole pridržiava ceruzku na označovanie, čo umožňuje bezproblémové a efektívne značenie - čisté línie pre vás nepredstavujú už žiadnu výzvu!

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:179 g
Výška:32,9 cm
Šírka:14,9 cm
Dĺžka:5,4 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore