Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Betónová doska D2 svetlá

Č.výr. 1211051

  • Verná imitácia drevených dosiek
  • Krása dreva s prednosťami betónových výrobkov
  • Rozmer: 45 cm x 22,5 cm x 5 cm
Informácie o výrobku
 
9,99 EUR
53,43 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1211051

Betónová doska D2 svetlá je k nerozoznaniu od skutočných dosiek! Betónová doska D2 svetlá je okúzľujúca a naprosto verná imitácia drevených dosiek. Betónová doska D2 svetlá prináša do Vašej záhrady krásu dreva s prednosťami betonových výrobkov.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:20,0 kg
Výška:5,0 cm
Šírka:25,0 cm
Dĺžka:75,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore