Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Brandstone Old Town nášľapná doska 56/42 / 3,7-4,4 cm pieskovcová

Č.výr. 5287958

  • Vzhľad prírodného kameňa
  • Mrazuvzdorná a odolná soli
  • Rozmer: 56 x 42 cm
Informácie o výrobku
6,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

149 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5287958

Brandstone Old Town nášľapná doska je betónová nášľapná doska vyrobená v pieskovcovom vzhľade. Nášľapný kameň má štruktúru prirodzene zvetraného kameňa s nepravidelne lámanými hranami. Profilovanie, nepravidelné hrany a teplé farebné odtiene podporujú tento prirodzený charakter. Na doske sa časom môže vytvoriť patina, ktorá povrch zušľachťuje a je žiadaná. Nášľapná doska je mrazuvzdorná a odolná voči soliam.

Množstvo na palete: 23 kusov

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:18,4 kg
Výška:3,7 cm
Šírka:56,0 cm
Dĺžka:42,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore