Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Chodníkový prírodný kameň Sino 25 cm sivý

Č.výr. 4778072

  • Protišmykový
  • Mrazuvzdorný
  • Odolný
Informácie o výrobku
4,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

viac ako 300 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4778072

Chodníkový prírodný kameň v striebornej farbe Sino s  25 cm sa vyznačuje klasickým štýlom a vynikajúcimi kvalitatívnymi vlastnosťami: dlhá životnosť, odolnosť voči oderu a vysoká pevnosť v tlaku. Každá doska z prírodného kameňa je jedinečný prírodný výrobok, a preto má unikátnu farbu a štruktúru.

Pílený, plamencový a lámaný kameň sa vďaka svojim prvotriednym vlastnostiam optimálne hodí na uloženie v exteriéri - najmä na chodníky. K tomu je protišmyková, odolná proti mrazu a odolná. Okrem toho je možné ho ideálne kombinovať s inými výrobkami, ako sú napríklad palisády, obrubníky alebo terasové dosky. Vďaka tomu môžete záhradu, terasu a chodník vytvoriť podľa svojich vlastných predstáv.

Pri ukladaní dodržiavajte platné predpisy a upozornenia pre ukladanie.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,81 kg
Výška:3,0 cm
Šírka:25,0 cm
Dĺžka:25,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore