Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Doska D1 dub tmavý

Č.výr. 5290341

  • Dokonalá imitácia dreva
  • Ľahko sa udržuje, nie je náchylná k znečisteniu
  • Rozmer: 100 cm x 25 cm x 5 cm
Informácie o výrobku
13,49 EUR
53,96 € / m2
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5290341

Doska D1 je dokonalou imitáciou dreva. Dosku D1 môžete použiť vo vašej záhrade bez toho, aby rušila jej prírodný ráz. Doska D1 je na nerozoznanie od skutočných drevených dosiek. Doska D1 je nenasiakavá a nie je náchylná k znečisteniu. Veľmi ľahko sa udržiava.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:26,0 kg
Výška:5,0 cm
Šírka:25,0 cm
Dĺžka:100,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore