Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Nášľapný kameň z prírodného kameňa sivý Sino priemer 50 cm

Č.výr. 4928669

  • Kvalitný, pílený prírodný výrobok žíhaný plameňom
  • Protišmykový, mrazuvzdorný a odolný
  • Možnosť kombinácie s palisádami, obrubníkmi, terasovými platňami alebo inými nášľapnými kameňmi
Informácie o výrobku
13,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

36 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4928669

Nášľapný kameň z prírodného kameňa v sivej farbe Sino s priemerom 50 cm presviedča klasickým štýlom a vynikajúcimi kvalitatívnymi vlastnosťami: dlhá životnosť, odolnosť voči oderu a vysoká pevnosť v tlaku. Každý nášľapný kameň z prírodného kameňa je jedinečný prírodný výrobok, a tak aj unikát vo svojej farbe a štruktúre.

Pílený, a lámaný kameň žíhaný plameňom sa vďaka svojim prvotriednym vlastnostiam optimálne hodí na uloženie v exteriéri - najmä na chodníky. Výrobok je preto protišmykový, mrazuvzdorný a odolný. Okrem toho sa dá ideálne kombinovať s inými výrobkami, ako sú napríklad palisády, obrubníky alebo terasové platne. Vďaka tomu môžete záhradu, terasu a chodník vytvoriť podľa svojich vlastných predstáv.

Pri ukladaní dodržiavajte relevantné predpisy a pokyny pre pokládku.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:12,6 kg
Výška:3,0 cm
Šírka:50,0 cm
Dĺžka:50,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore