19.2.2020 13:33


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Šľapák zo štiepaného pieskovca oválny

Č.výr. 1163252
  • Ručne opracované
  • Prežije dlhé desaťročia
  • Veľmi vysoká tvrdosť
Informácie o výrobku
10,89 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

200 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1163252

Šľapáky zo štiepaného pieskovca oválneho tvaru sú ručne opracované. Majú hrúbku 4-7 cm, rozmery jednotlivých strán (veľkosť) sú 30-70 cm. Každý kus je ručne opracovaný originál. Šľapák je vhodný na pochôdzne chodníky v záhradách a parkoch. Prednosťou Terchovského prírodného kameňa je bezpochyby fakt, že pri jeho použití ako stavebného materiálu prežije dlhé desaťročia a tešiť sa z neho budú aj ďalšie generácie. Vďaka jeho vlastnostiam, najmä lavicovitej odlučnosti, vzniká takmer vodorovný povrch bez strojnej úpravy. Ďalšia z vlastností je veľmi vysoká tvrdosť. Je vhodný na použitie aj v miestach, ktoré sú fyzikálne zaťažované. Terchovský kameň vyniká kombináciou výborných vlastností, vďaka ktorým vaše úsilie a práca neprídu na zmar.

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
900,0 kg
Výška:
40,0 cm
Šírka:
70,0 cm
Dĺžka:
7,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore