27.5.2020 3:51


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Šľapák zo štiepaného pieskovca oválny

Č.výr. 1163252
  • Ručne opracované
  • Prežije dlhé desaťročia
  • Veľmi vysoká tvrdosť
Informácie o výrobku
10,89 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

91 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1163252

Šľapáky zo štiepaného pieskovca oválneho tvaru sú ručne opracované. Majú hrúbku 4-7 cm, rozmery jednotlivých strán (veľkosť) sú 30-70 cm. Každý kus je ručne opracovaný originál. Šľapák je vhodný na pochôdzne chodníky v záhradách a parkoch. Prednosťou Terchovského prírodného kameňa je bezpochyby fakt, že pri jeho použití ako stavebného materiálu prežije dlhé desaťročia a tešiť sa z neho budú aj ďalšie generácie. Vďaka jeho vlastnostiam, najmä lavicovitej odlučnosti, vzniká takmer vodorovný povrch bez strojnej úpravy. Ďalšia z vlastností je veľmi vysoká tvrdosť. Je vhodný na použitie aj v miestach, ktoré sú fyzikálne zaťažované. Terchovský kameň vyniká kombináciou výborných vlastností, vďaka ktorým vaše úsilie a práca neprídu na zmar.

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:900,0kg
Výška:40,0cm
Šírka:70,0cm
Dĺžka:7,0cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.06.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore