Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Nástenný vankúš obdĺžnikový 60 cm x 30 cm mätový zamatový

Č.výr. 1944214

  • Dekoratívny nástenný vankúš
  • Ako operadlo postele alebo lavičky a na úpravu stien v detskej izbe
  • K dispozícii rôzne tvary a farby
  • Možnosť vzájomného kombinovania
  • Príjemný na dotyk a lepšia akustika miestnosti
  • Jednoduchá montáž bez vŕtania pomocou montážneho lepidla alebo suchého zipsu
Informácie o výrobku
 
10,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1944214

Obdĺžnikový nástenný vankúš s veľkosťou 60 cm x 30 cm a zamatovým mätovým odtieňom umožňuje individuálnu úpravu stien v každej miestnosti (okrem vlhkých priestorov). Čalúnenie na stenu má mäkkou látkou obalené penové jadro, ktoré je pripevnené na MDF doske. K dispozícii rôzne tvary, látky a farebné varianty. Vďaka tomu môžete vytvoriť rozmanité kombinácie a ozdobiť steny - či už ako malý farebný akcent na chodbe, ako mäkký vankúš na chrbát v jedálni alebo ako veľkoplošné obloženie stien v detskej izbe. Fantázii sa nekladú žiadne medze. Textilné panely sa môžu použiť aj na čalúnenie čela postele. Čalúnenia sa navyše môžu ozdobiť gombíkmi, takže dosiahnete trendový vzhľad "Chesterfield". Látka sa dá čistiť vlhkou handrou. Rovnako dostupné, farebne zladené vankúše a závesy z rovnakých materiálov poskytujú harmonický celkový výsledok. Nástenné panely navyše viac tlmia hluk, a tým zlepšujú akustiku miestnosti.

Montáž: Nástenný vankúš môžete buď trvalo pripevniť pomocou montážneho lepidla, alebo dočasne pomocou suchého zipsu. Textilné panely sa môžu namontovať priamo na stenu alebo na nosnú dosku.

Rozmery a hmotnosť
Výška:3,6 cm
Šírka:30,0 cm
Dĺžka:60,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore