Sortiment

Služby

Moja predajňa
Bratislava
Hodoninská ulica 25
84103 Bratislava
Zmeniť predajňu OBI
Naspäť
Zmeniť predajňu OBI
Vašu polohu nebolo možné nájsť
Zobraziť ostatné predajne
Nájdite OBI predajňu na mape

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Poradca pre sťahovanie

Poradca pre sťahovanie

Čaká Vás sťahovanie? Určite sa už tešíte na nový vysnívaný byt alebo vlastný dom, po ktorom už dlho túžite. Skôr než si vytvoríte príjemný domov na novom mieste, čaká vás obrovské množstvo práce.

Je preto treba začať včas, aby vaše radostné očakávania neprevážila hektickosť a chaos. Včasné plánovanie je základom na zachovanie chladnej hlavy v takomto rušnom období.

Zostavili sme pre vás najdôležitejšie tipy o tom, ako správne zabaliť škatule, sťahovať nábytok, správne narábať so štetcom, rýchlo vybaviť všetko papierovanie a užiť si to najdôležitejšie: svoj nový domov.

1. Kontrolný zoznam sťahovania 2. Balenie škatúľ
3. Rekonštrukcia bez stresu! 4. Tip
5. Sťahovanie s OBI: Škatule na všetky potreby 6. Služby pre zákazníkov: pomôžeme vám pri svojpomocnom sťahovaní
Sťahovanie s OBI

1. Kontrolný zoznam sťahovania

Na hladký priebeh sťahovania bez stresu je dobré začať s plánovaním osem až desať týždňov vopred. Sami si určite presný deň sťahovania. Čas do dňa D sa dá presne vypočítať.

Aby ste na nič nezabudli, zhotovili sme pre vás tu kontrolný zoznam.

Balím si škatule

2. Balenie škatúľ

Prestieradlá, utierky na riad alebo odolné kusy odevov sú ideálne ako výplne. V zabalených škatuliach nesmie nič hrkotať. Poznačte obsah kartónu dobre viditeľným písmom na lepiacu pásku. Opýtajte sa sťahovacej firmy na maximálnu možnú hmotnosť. Pre súkromných pomocníkov je však lepšie baliť ľahšie veci. Knihy a iné ťažké predmety patria do menších škatúľ.

Rekonštrukcia bez stresu!

3. Rekonštrukcia bez stresu!

Často je nutné v starom byte pred odovzdaním kľúčov opraviť rôzne veci. Typické činnosti pred vysťahovaním: vyčistenie kobercov, odstraňovanie tapiet alebo vymaľovanie stien, natieranie dverí a prahov. Všetko, čo k tomu budete potrebovať, nájdete vo svojej OBI predajni.

Tip na svojpomocné zhotovenie

4. Tip

Informujte sa, či je možné preniesť do vášho nového bydliska prípojku na telefón, káblovú televíziu alebo internet. Nie všetky služby sú dostupné na každom mieste. Pri novom prihlasovaní dbajte aj na výpovedné lehoty. Kontaktujte včas svojich nových dodávateľov služieb a nechajte si poradiť.

Služby pre zákazníkov

5. Sťahovanie s OBI: Škatule na všetky potreby

Vyhraďte si čas na vyhľadanie vhodných škatúľ na rôzne predmety. U OBI sú k dispozícii napr. špeciálne škatule na sťahovanie pohárov a skla s rôznymi priečinkami, rovnako ako na sťahovanie rastlín. Naše prepravné pomôcky vám uľahčia prenášanie ťažkých škatúľ. Vaša predajňa OBI Vám rada poradí, aby vaše sťahovanie prebehlo hladko a bez problémov!

Tip

6. Služby pre zákazníkov: pomôžeme vám pri svojpomocnom sťahovaní

Pri sťahovaní budete potrebovať mnoho pomocníkov, s jedným však môžete počítať vždy – so svojím obľúbeným OBI! Okrem našej požičovne náradia vám ponúkame ďalších 21 užitočných služieb, ktoré vám uľahčia sťahovanie, vytváranie a usporiadanie vášho nového domova.

hore