Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Pyramis Nerezový drez Athena 1B 1D, 86 x 50 cm

Č.výr. 5194352

  • Kvalitné spracovanie
  • Nerezová oceľ 18/10
  • Príslušenstvo v cene
Informácie o výrobku
134,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5194352

Nerezové drezy Pyramis sú vyrábané najmodernejšími technologickými postupmi z materiálu Cr Ni 18/10 (DIN 1.4301) najvyššej kvality. Táto potravinárská nerezová oceľ s vysokým obsahom chrómu a niklu (cca 18 % Cr a 10 % Ni) je najvhodnejším materiálom pre výrobu nerezových drezov, medzi ktorého základné prednosti patrí odolnosť proti korózii aj pri narušení povrchu drezu, odolnosť proti vysokým teplotám, vysoká životnost a hygienickosť. Drez sa neoprýska, neolúpe sa a samozrejme ani nepraskne a nerozbije sa. Nerezová oceľ, z ktorej sú drezy vyrábané, je šetrná k životnému prostrediu a je v hutníckej prvovýrobe plne recyklovateľná.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:4,00 kg
Výška:86,0 cm
Šírka:50,0 cm
Dĺžka:19,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore