Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Nožnice do domácnosti Classic 140 mm

Č.výr. 4943932

  • Univerzálne použitie
  • Rukoväť z 2 komponentov s mäkkou vložkou
  • Vhodné pre pravákov a ľavákov
Informácie o výrobku
1,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4943932

LUX-Tools nožnice do domácnosti Classic sú vhodné na všetky strihacie práce v domácnosti. Čepele, ktoré môžete nastaviť pomocou skrutky, sú z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele a sú dlhé 140 mm. Rukoväť z 2 komponentov je zo stabilného plastu. Vo vnútri rukoväte sa nachádza mäkká vložka na uchopenie, ktorá umožňuje príjemnú prácu s nožnicami. Nožnice do domácnosti sú vhodné pre pravákov, ako aj pre ľavákov.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Nožnice
Rozsah použitia:Iné
Rozmery a hmotnosť
Výška:14,0 cm
Šírka:6,5 cm
Dĺžka:8 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore