Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Nožnice pre domácnosť Comfort 178 mm

Č.výr. 3647484

  • Univerzálne použitie
  • 2-zložková rukoväť s vložkou Softgrip
  • Nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ
Informácie o výrobku
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 3647484

LUX-TOOLS nožnice pre domácnosť Comfort sú ideálne vhodné na rôzne strihacie práce v domácnosti a kancelárii. Dobre vám poslúžia aj pri domácom majstrovaní. Ich nastaviteľné čepele sú vyrobené z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele. Dĺžka je 178 mm. Rukoväť nožníc sa skladá z dvoch zložiek. Z tvrdeného plastu na pevné spojenie rukoväte s čepeľami a z mimoriadne mäkkej zložky Softgrip, ktorá umožňuje príjemnú prácu. Nožnice sú vhodné pre pravákov aj ľavákov.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Nožnice
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:68 g
Výška:17,8 cm
Šírka:6,5 cm
Dĺžka:9 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore