Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Stanley Skladací nôž FatMax so zasúvacou čepeľou 0-10-825

Č.výr. 1009083

  • Skladací nôž
  • Zasúvacia čepeľ
  • Ergonomický
Informácie o výrobku
10,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1009083

Stanley skladací nôž FatMax so zasúvacou čepeľou 0-10-825 s ergonomickým dizajnom umožňuje bezpečné držanie aj pri vyvinutí veľkej sily. Nôž má zasúvaciu čepeľ, ktorá sa dá rýchlo vymeniť bez použitia náradia. Náhradné čepele sa dajú uložiť v rukoväti. Balenie obsahuje tri lichobežníkové čepele a sponu na opasok. Kobercový nôž sa hodí na otváranie balíkov bez toho, aby sa poškodil obsah.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Vreckový nožík
Rozsah použitia:Iné

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore