Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Döllken Profiles Prechodový profil DP 66 hmoždinka 32 x 900 mm, dub biely

Č.výr. 1480797

  • Šírka 32 mm
  • Dĺžka 900 mm
  • Inštalácia - zatĺkaná hmoždinka
Informácie o výrobku
6,99 EUR
7,52 € / m

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1480797

Prechodový profil Döllken Profiles DP 66 je štandardný prechodový profil. Spoľahlivá ochrana nízkym profilom proti zdvíhaniu rohov koberca a PVC podlahoviny, chrániaci styk medzi povrchmi doskových podláh. Zvlášť dobre sa hodí pre vstupy a chodby. Živé a stabilné dekory vďaka použitiu eloxovaného hliníka najvyššej kvality. Najvyššia kvalita, trvanlivosť a jednoduchá inštalácia.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Prechodový profil
Materiál:Hliník
Hrúbka:10 mm
Dĺžka:0,9 m
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:205 g
Výška:90,0 cm
Šírka:3,2 cm
Dĺžka:10 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore