Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Döllken Profiles Schodová hrana DP 33 skrutkovacia 40 x 20 x 900 mm, zlatá

Č.výr. 1480227

  • Výška 20 mm
  • Šírka 40 mm
  • Dĺžka 900 mm
  • Inštalácia pomocou skrutiek a hmoždiniek
Informácie o výrobku
7,99 EUR
8,88 € / m

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1480227

Schodová hrana Döllken Profiles DP 33, uholník pre ukončenie schodových stupňov. Robustné schodové uholníky z eloxovaného hliníka. Samoobslužné balenie s návodom na inštaláciu. Dlhodobá a spoľahlivá ochrana podlahovín a hrán. Dve drážky na povrchu pre bezpečnejší došľap na schodoch. Jednoduchá inštalácia vrutmi. Kovová píla s jemnými zubami pre dĺžkové rezanie. 90 cm verzia obsahuje skrutky a hmoždinky.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Schodiskový profil
Materiál:Hliník
Dĺžka:0,9 m
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:356 g
Výška:90,0 cm
Šírka:4,0 cm
Dĺžka:2,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore