Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Fiskars Motyčka 75 mm

Č.výr. 1801166

  • Detská motyčka, dá sa s ňou skutočne pracovať
  • Pevné, bezpečné náradie
  • Schválené CE
Informácie o výrobku
8,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1801166

Veľmi odolná Fiskars motyčka, ktorá sa neohýba a je možné ju nabrúsiť. Je vyrobená z pevného polyamidu vystuženého sklennými vláknami, ktorý odoláva teplotám v rozmedzí od -40 °C do +150 °C. Je stopercentne recyklovateľná a má otvor na zavesenie. Šírka 75 mm, dĺžka 322 mm a hmotnosť 168 g.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Okopávanie
Použitie:Okopávanie
Materiál držadla:Plast
Max. Pracovná šírka:20 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:169 g
Výška:7,5 cm
Šírka:19,9 cm
Dĺžka:32,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore