Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Lem trávníka čierny Econo 3000 BKNS 10 cm x 6 m

Č.výr. 4520649

  • Veľmi obľúbený oddeľujúci a dekoračný doplnok záhrad
  • Rozmery: 10 cm x 6 m
Informácie o výrobku

Farba:

11,99 EUR
2,00 € / m

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

44 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4520649

Lem trávnika čierny Econo 3000 BKNS je záhradný obrubník, ktorý sa používa ako lem záhonov, trávnikov, ciest, záhradných jazierok a pod. Esteticky oddeľuje trávnatú plochu od záhonov alebo chodníčkov atď. Celková dĺžka lemu v balení je 6 m, výška 10 cm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Pieskovec
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:550 g
Výška:10,0 cm
Šírka:6,00 m
Dĺžka:1,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore