Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Obrubník gumový MAX3 červený 75 cm x 25 cm

Č.výr. 5301304

  • Jednoduchá a rýchla montáž
Informácie o výrobku
11,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5301304

Gumové obrubníky MAX3 sú vhodné na ohraničenie povrchov chodníkov, terás, detských a športových ihrísk ai. Najčastejšie sa obrubníky používajú tam, kde je ako povrch uvažovaná gumová dlažba, ale je možné obrubníky použiť kdekoľvek. Použitie gumových obrubníkov MAX3 k ukončeniu povrchu z gumovej dlažby MAX3 je kompaktnejšia a pôsobí ukončená. V porovnaní s klasickými betónovými obrubníkmi majú gumové obrubníky MAX3 ďaleko lepšie protišmykové vlastnosti, sú pružné a vyznačujú sa dobrými vlastnosťami tlmenia nárazov a otrasov, čím pomáhajú zamedziť možným úrazom a zraneniam v dôsledku pošmyknutia a pádu.

Rozmery a hmotnosť
Výška:5,0 cm
Šírka:75,0 cm
Dĺžka:25,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore