Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Plastový obrubník Guttagarden 8 x 100 cm

Č.výr. 1365816

  • Zakončenie okrajov zámkovej a zatrávňovacej dlažby
  • Pre oddelenie dvoch "záhradných" plôch
  • Materiál - recyklovaný plast
  • Rozmery 45 x 1000 mm, 60 x 1000 mm, 80 x 1000 mm
  • Hrúbka 4 mm
  • V balení 1 ks
  • Farba - čierna
Informácie o výrobku
3,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

160 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1365816

Plastový obrubník pre tzv. neviditeľné zakončenie okrajov zámkovej a zatrávňovacie dlažby, alebo pre oddelenie dvoch "záhradných" plôch. Tento plastový obrubník ponúkame vo výške 45, 60 a 80 mm. Pre fixáciu zatrávňovacej tvárnice je nutné si dokúpiť klince plastové. Pokiaľ máte pevnejšie (ílovité) podložie voľte klince kovové. Plastový obrubník Guttagarden sa kotví k zemi pomocou 3 ks kotviacich kolíkov na 1 m, pri vytváraní oblúkov z plastového obrubníka sa kotví 6 ks na 1 m. Po ukotvení sa dosype plastový obrubník zeminou do požadovanej výšky. Pre zatočenie obrubníka je potreba plast nastrihnúť viď detail na obrázku. Neviditeľný obrubník je ideálnym riešením pre rozdelenie záhradných plôch (tráva, mulčovacia kôra, štrk, chodníky).

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Plast
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:300 g
Výška:8,0 cm
Šírka:7,5 cm
Dĺžka:100,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore