Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Plotová tvárnica PT B sivá

Č.výr. 5269543

  • Vhodná pre výstavbu plotu, deliacich či oporných múrikov atď.
  • Prirodzený vzhľad, nevyžadujú žiadnu povrchovú úpravu
  • Rozmery: 38,5 cm x 19 cm x 19 cm
Informácie o výrobku
3,99 EUR
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

226 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5269543

Plotová tvárnica štiepaná PT B má štiepané dve dlhé strany. Plotová tvárnica štiepaná PT B sivá je vhodná pre výstavbu plotu, deliacich či oporných múrikov, podmurovky budovy či pre najrôznejšie okrasné stĺpiky. Plotová tvárnica štiepaná PT B sivá má prirodzený vzhľad a nevyžaduje žiadnu povrchovú úpravu. Plotová tvárnica štiepaná PT B sivá má dlhú životnosť a je odolná proti klimatickým podmienkam.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:22,6 kg
Výška:19,0 cm
Šírka:19,0 cm
Dĺžka:38,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore