Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Venezia priebežná melír pieskový

Č.výr. 1210277

  • Stavebný prvok pre ploty, múry a malebné zákutia
  • Nezabudnuteľný dizajn
  • Rozmer: 39 cm x 19 cm x 19 cm
Informácie o výrobku
 
2,69 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1210277

Venezia priebežná melír pieskový je stavebný prvok, z kteréch sa môžu vytvoriť malebné zákutia, múriky a najrôznejšie ploty. Venezia priebežná melír pieskový dodá Vášmu priestoru nezabudnuteľný výraz. Venezia priebežná melír pieskový Vám poskytne zaslúžené súkromie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Systémy plotov
Materiál:Betón
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:19,0 kg
Výška:19,0 cm
Šírka:19,0 cm
Dĺžka:39,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore