Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Vonkajší obrubník gumový MAX3 červený 75 cm x 25 cm x 4,5 cm

Č.výr. 5301296

  • Vhodné pre športové a detské ihriská
  • Uplatnenie v súkromnej aj podnikateľskej oblasti
Informácie o výrobku
11,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

45 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5301296

Gumové dlažby a obrubníky nachádzajú svoje uplatnenie v podnikateľskej i súkromnej oblasti. Sú mimo to vyrábané aj pre detské a športové ihriská. Rovnako tak sú vhodné na obklady okolo bazénov, rodinných domov, v záhradách, na terasách, v reštauračných záhradkách, ale aj ako alternatíva zámkovej alebo chodníkové dlažby, dlažby terás či záhrad. Svoje uplatnenie nachádza aj na cestách a chodníkoch v rehabilitačných a rekreačných centrách, golfových a hotelových areáloch. Gumové dlažby a obrubníky sa môžu tiež využívať do stajní a boxov pre kone, ďalej tiež ako izolačný, tlmiaci materiál v rámci priemyselných systémov.

Rozmery a hmotnosť
Výška:4,5 cm
Šírka:75,0 cm
Dĺžka:25,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore