1.6.2020 0:55


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Masonite Protipožiarne dvere plné buk 80 P

Č.výr. 1488634
  • Pevná konštrukcia
  • Protipožiarne dvere
  • Design bukového dreva
  • Kvalita za priaznivú cenu
Informácie o výrobku
149,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1488634

Tieto protipožiarne dvere disponujú pevnou konštrukciou, ktorá sa skladá z masívneho smrekového rámu a výplne s obojstranným opláštením z DTD. Samotný rám je opatrený speňujúcou protipožiarnou páskou, ktorá je ešte zakrytá hranovacou páskou. Pod opláštením je špeciálna výplň, ktorú tvorí plošne lisovaná drevotriesková doska s prímesou minerálnych nehorľavých látok. Na povrchu sa nachádza CPL laminát, ktorý má vysokú odolnosť proti deformáciam a prasklinám, zároveň dokáže vierohodne napodobniť prírodné materiály. Samotný design sa preto nesie v znamení veľmi elegantného bukového dreva. Vďaka tejto povrchovej úprave bude Váš dom alebo byt pôsobiť naozaj moderne a sviežo. Dvere majú celkovú hrúbku 44 mm a okrem toho, že chránia Váš domov pred požiarom, tak poskytujú aj slušnú zvukovú izoláciu (28 dB). Neoddeliteľnou súčasťou je aj zabudovaný FAB zámok (bez vložky) a 3 závesy (pánty). Ich osadenie odporúčame do oceľovej alebo drevenej obložkovej protipožiarnej zárubne. Tieto protipožiarne dvere, ako aj mnoho ďalších interiérových dvier, ktoré nájdete v našej ponuke vyrába česká firma Masonite. Vyznačujú sa vysokou kvalitou a priaznivou cenou pre každého zákazníka.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Protipožiarne dvere
Doraz:Vpravo
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:29,0 kg
Výška:198,3 cm
Šírka:84,6 cm
Dĺžka:4,4 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.06.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore