Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Ellix Chránič na kolená

Č.výr. 4937397

  • Škrupinový tvar
  • Bez obsahu freónov
  • Testované podľa normy EN14404:2010
Informácie o výrobku
7,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

10 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4937397

Ellix čierny chránič na kolená je vyrobený z penového polyuretánu bez obsahu freónov a je optimálnou ochranou na rovných plochách. Prevedenie ochrany kolien je typu 1 so škrupinovým tvarom a ľahkým prevedením s popruhom (ultramarínovo modrá) so šírkou 40 mm, ktorý sa dá plynule nastaviť.

Súčasťou sú 2 upevňovacie pútka.
Výkonový stupeň 0 tohto chrániča kolien zodpovedá testovaniu a označeniu podľa normy EN 14404:2010.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:200 g
Výška:15,5 cm
Šírka:13,5 cm
Dĺžka:6,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore