Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Chrániče kolien Classic na dlaždice

Č.výr. 4138483

  • Z polyuretánu bez obsahu freónov
  • Remienok so systémom Ergofix
  • Odolné proti prerazeniu do 250 N
Informácie o výrobku
15,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len 5 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4138483

LUX chrániče kolien Classic poskytujú ideálnu ochranu proti otlakom a zraneniam pri vykonávaní činností v pokľaku. K dispozícii sú vo veľkosti S až M. Chrániče sú vyrobené z polyuretánu bez obsahu freónov v čiernej farbe.

Pohodlné a bezpečné
Chrániče kolien sú vyrobené podľa DIN EN 14404 a zodpovedajú stupňu výkonu 2. To znamená, že chránia pred porezaním a prepichnutím s odolnosťou proti prerazeniu do 250 N. Aby sa dali upevniť na nohe, sú vybavené dlhým remienkom so systémom Ergofix. Dodávané balenie obsahuje jeden pár chráničov kolien.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:520 g
Výška:13,0 cm
Šírka:17,0 cm
Dĺžka:21,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore