Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Marley Odpadní trubka průměr 50 mm délka 2000 mm

Č.výr. 7416498

  • Snadná instalace
  • Bezpečný provoz
  • Velká teplotní a chemická odolnost
Informácie o výrobku
3,29 EUR
1,65 € / m

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

29 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 7416498

Vnitřní odpadní systém HT z polypropylenu je určen pro instalaci uvnitř budov. Všechny trubky a tvarovky jsou opatřeny hrdlem s pryžovým těsněním, což značně urychluje instalaci a díky dilatačním vůlím ve spojích zaručuje bezpečný provoz.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Dĺžka:2 m
Menovitá svetlosť:DN 50
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:581 g
Výška:6,4 cm
Šírka:2,05 m
Dĺžka:6,4 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore