2.6.2020 5:41


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Castrol Olej Edge 5W-40 Turbo Diesel 4 l

Č.výr. 3775814
  • Poskytuje najvyšší možný výkon
  • Jedinečné zloženie
  • Dokonale chráni motor
  • Jedinečné zloženie
  • Plne syntetický
  • Objem: 4 l
Informácie o výrobku
37,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 3775814

Castrol EDGE je motorový olej, ktorý bol navrhnutý tak, aby uvoľnil čo najvyšší možný výkon motora vo chvíľach kedy to je najviac potrebné a zároveň ho ochránil pred poškodením. Moderné motory vystavujú olej pôsobeniu zvýšeného tlaku a následkom toho môže vznikať trenie motorových súčiastok. Takéto trenie výrazne prispieva k poškodeniu jednotlivých častí motora. Olej EDGE preto disponuje jedinečnou technológiou Fluid Titanum, vďaka ktorej je schopný prispôsobiť svoju štruktúru aktuálnemu tlaku. Počas situácie kedy sa tlak zvýši, je olej oveľa viac odolnejší a dokáže tak dlhodobo udržiavať všetky kokové časti od seba a tým pádom minimalizuje ich trenie, ktoré by inak okrem poškodenia aj výrazne znižovalo samotný výkon motora. Keď tlak klesne, olej sa vráti späť do pôvodného tečúceho stavu. Navyše má dvojnásobnú pevnosť olejové filmu, čo zabraňuje jeho porušeniu a preto dokáže dokonale ochrániť motor pred jeho opotrebovaním. Ďalšia výhoda spočíva aj v tom, že za nízkych teplôt napr. v zimných mesiacoch, dokáže vďaka zmene viskozity ochrániť motor aj pri studenom štarte.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Viskozity:SAE 5W-40
Druh:Olej
Oblasť použitia:Motor
Rozmery a hmotnosť
Výška:26,0 cm
Šírka:26,0 cm
Dĺžka:11,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.06.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore