Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Castrol Olej Magnatec 10W-40 A3 / B3 / B4 1 l

Č.výr. 3775889

  • SAE 10W-40
  • ACEA A3 / B3, A3 / B4
  • API SL / CF
Informácie o výrobku
7,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 3775889

Castrol olej Magnatec 10W-40 A3 / B4 kombinuje tzv. inteligentné molekuly so syntetickou technológiou zaisťujúcou silnejší mazací film. Udržuje vozidlo na špičkovej úrovni počas dlhšej doby. Dodržujte prosím požiadavky výrobcu automobilov podľa technickej dokumentácie Vášho vozidla.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Viskozity:SAE 10W-40
Druh:Olej
Oblasť použitia:Motor
Typ vozidla:Motorové vozidlo
Rozmery a hmotnosť
Výška:24,0 cm
Šírka:9,6 cm
Dĺžka:6,3 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore