17.2.2020 7:41


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Castrol Olej Magnatec Stop-Start 5W-30 A5, 1 l

Č.výr. 1024280
  • Najspoľahlivejšia ochrana motora
  • Jedinečné zloženie
  • Plne syntetický
  • Objem: 1 l
Informácie o výrobku
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

13 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1024280

Castrol Magnatec Stop-Start je motorový olej, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre motory vystavené náročným podmienkam počas každodennej premávky. Kedže sa na cestách čoraz častejšie vyskytujú situácie kedy musíte opakovane zastaviť a čakať na voľnobehu alebo znova naštartovať, je potrebné motor chrániť pred jeho poškodením. Práve takéto situácie spôsobujú preukázateľné opotrebovanie, ktoré postupne poškodzuje motor. Magnatec Stop-Start preto disponuje veľmi jedinečným zložením. Obsahuje inteligentné molekuly, ktoré sa prichytia na povrchu motorových súčiastok a vytvoria tak autonómnu ochrannú vrstvu. V ich priľnavosti spočíva obrovská výhoda, že aj po vypnutí motora olej nesteká naspäť do olejovej vane, ale ostáva v obehu a chráni motor aj počas nasledujúceho štartu. U bežných motorových olejov trvá niekoľko sekúnd dokým sa olej nasaje do motora a hlavne počas zahrievania, kedy sa ešte olej nedostal ku všetkým súčiastkam môže vzniknúť značné percento poškodenia. Tak isto počas chodu motora môže byť vrstva oleja narušená kvôli procesu zvýšeného opotrebovania, molekuly Magnatec nahradia tie čo boli odstránené a ihneď tak obnovia pôvodnú ochrannú vrstvu bez toho, aby sa motor stihol poškodiť. V konečnom dôsledku je tento motorový olej tým najspoľahlivejším prostriedkom na dlhodobú ochranu motora a to už od jeho naštartovania až po všetky kritické fázy, ktoré sa môžu vyskytnúť počas jazdy a to samozrejme pri každom jednom štarte !

Technická specifikace

Detaily výrobku

Viskozity:
SAE 5W-30
Druh:
Olej
Oblasť použitia:
Motor

Rozmery a hmotnosť

Výška:
23,8 cm
Šírka:
9,5 cm
Dĺžka:
6,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore