Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

STP Prípravok do nafty 200 ml

Č.výr. 4394201

  • Na udržanie špičkového výkonu motora
  • Zabraňuje tvorbe škodlivých nánosov
  • 200 ml
Informácie o výrobku
6,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4394201

Nové technológie dieselových motorov a biopalív si vyžadujú zvýšenú potrebu čistenia motora, najmä vstrekovacích dýz. Prípravok je vyrobený na udržanie špičkového výkonu motora tým, že zabraňuje tvorbe škodlivých nánosov na kľúčových častiach motora. Pri pravidelnom používaní testy preukazujú 100% kontrolu nad tvorbou nánosov vo vstrekovacích tryskách, prevenciu zanášanie vstrekovacích dýz a straty paliva.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Aditíva
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:165 g
Výška:21,8 cm
Šírka:4,4 cm
Dĺžka:6,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore