Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Baumit DuoContact Lepidlo na zateplenie 25 kg

Č.výr. 5381454

  • Na lepenie a stierkovanie izolačných dosiek
  • Vhodná aj na izolanty z minerálnej vlny
  • Paropriepustná, ľahké spracovanie
Informácie o výrobku
5,99 EUR
0,24 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

196 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5381454

Univerzálna paropriepustná lepiaca malta Baumit DuoContact na báze cementu určená na lepenie a stierkovanie polystyrénových a minerálnych fasádnych izolačných dosiek. Materiál je vhodný predovšetkým pre použitie na rodinné domy. Je vhodný aj na stierkovanie únosných betónových a omietkových plôch.
Pri lepení lepidlo nanášať v tvare okrajovej húsenice po celom obvode dosky a bodovo uprostred dosky tak, aby lepený spoj pokrýval min. 40 % kontaktnej plochy. V prípade dostatočne rovného podkladu a na minerálne izolačné dosky s kolmým vláknom (lamely) naniesť lepiacu maltu celoplošne zubovým hladidlom.
Pri stierkovaní polystyrénových izolačných dosiek naniesť lepidlo na povrch 10 mm zubovým hladidlom. Do čerstvej malty zatlačiť zvislé pásy sklotextilnej mriežky so vzájomnými 10 cm presahmi a následne (príp. po pridaní ďalšieho materiálu) povrch vystierkovať. Min. hrúbka výstužnej vrstvy 3 mm.
Pri minerálnych izolačných doskách naniesť vopred tenkú vrstvu stierky. Po dostatočnom zatuhnutí naniesť výstužnú vrstvu obdobne ako pri polystyrénových izolačných doskách. Vhodný na realizáciu vyrovnávacej a armovacej vrstvy s vložením sklotextilnej mriežky. Je vhodný aj na stierkovanie únosných omietkových a betónových plôch. Nie je vhodný na lepenie a stierkovanie izolačných dosiek XPS alebo Baumit EPS Perimeter.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Vnútorná & vonkajšia omietka

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore