Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Baumit MVR Uni Univerzálna biela omietka 25 kg

Č.výr. 5381462

  • Vápennocementová omietka s bielym cementom
  • Obzvlášť vhodná na ručné spracovanie
  • Na vnútorné aj vonkajšie omietanie muriva
Informácie o výrobku
5,05 EUR
0,21 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

158 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5381462

Jednovrstvová vápennocementová omietka Baumit MVR Uni s bielym cementom, pre ručné aj strojové spracovanie, do interiéru aj exteriéru. Pre všetky vnútorné priestory, vrátane kuchýň, kúpeľní a priestorov s podobným využitím a miernym vlhkostným zaťažením, ako aj na vonkajšie omietanie. Veľkosť zrna cca 1 mm, minimálna hrúbka 10 mm v interiéri, 15 mm v exteriéri.
Hrúbku omietky do 25 mm je možné spracovať v jednom pracovnom kroku. Pri hrúbke omietky do 30 mm alebo pri premenlivých hrúbkach nanášať omietku v dvoch krokoch: 1. vrstvu naniesť v hrúbke max. 25 mm a nahrubo stiahnuť. Po technologickej prestávke min. 24 hod. naniesť druhú vrstvu v hrúbke 5 - 7 mm a povrch vyhladiť.
Teplota vzduchu, materiálu a podkladu nesmie počas spracovania a tuhnutia materiálu klesnúť pod +5 °C. Čerstvo omietnuté plochy udržiavať min. 2 dni vo vlhkom stave. Pred nanášaním ďalších vrstiev (napríklad stierky, interiérové farby) musí byť omietka dostatočne vyzretá. Technologická prestávka min. 10 dní/1 cm hrúbky omietky. Ručná omietka pre všetky vnútorné priestory, vrátene kuchýň, kúpeľní a priestorov s podobným využitím a miernym vlhkostným zaťažením. Omietka vhodná aj pre omietanie pórobetonových stien, môže sa s MVR Uni omietať aj v exteriéri. Omietku je možné spracovať aj strojovo ( omietacími strojmi napr. PFT G4 ).

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Vnútorná & vonkajšia omietka
Zrnitosť:1 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore