Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Jadrová omietka 20 kg

Č.výr. 4626107

  • Na všetky klasické stavebné materiály
  • Ručné spracovanie
  • Kvalita za výbornú cenu
  • Interiér a exteriér
  • Zrnitosť: 2 mm
  • Paleta: 48 ks
Informácie o výrobku
2,19 EUR
0,11 € / kg
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

245 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4626107

Veľmi obľúbená jadrová omietka Cemix, ktorá je určená na omietanie všetkých klasických stavebných materiálov. Používa sa tak najmä na vytváranie podkladu pod štukové a ušľachtilé omietky alebo keramické obklady. Napriek tomu, že nie je vhodná na strojové spracovanie sa dá veľmi dobre rozmiešať aj ručne a po spracovaní je ideálne pevná a plastická. Vďaka tomu sa pri nahadzovaní nerozteká a práca s ňou je tak aspoň o trošku jednoduchšia. Bežne sa používa už na novostavbe ale nič Vám nebráni v tom, aby ste ju využili aj počas rekonštrukcie domu, bytu, kancelárie alebo akejkoľvek inej stavby. Navyše je možné ju používať v intériéri aj exteriéri. Cemix tak ponúka kvalitnú jadrovú omietka za výbornú cenu, s ktorou budete určite spokojný.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Vnútorná & vonkajšia omietka
Zrnitosť:2 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:20,0 kg
Výška:50,0 cm
Šírka:30,0 cm
Dĺžka:12,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore