Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Kittfort Primaštuk 8 + 1 kg

Č.výr. 5270418

  • Výdatnosť: 1,5-2 kg/m2 (2-3 mm vrstva)
  • Pretierateľný bežnými náterovými hmotami po 24 hod
Informácie o výrobku
5,79 EUR
0,73 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len 16 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5270418

Primaštuk je špeciálne vyvinutá štuková omietka na vytvorenie tenkovrstvových omietok v interiéri aj exteriéri. Vhodnými podkladmi sú panelové povrchy, základné jadrové omietky atď. Primaštuk po ľahkom premiešaní nanášame nerezovým hladidlom od 1 mm do 3 mm. Po krátkom zaschnutí cca 30 min sa omietka pomocou murárskeho filcového hladidla vyrovná do hladkej súvislej roviny.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Vnútorná & vonkajšia omietka

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore