Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Presto lak v spreji - základná náterová farba 500 ml sivá

Č.výr. 5179189

  • Najlepšia priľnavosť krycieho laku na podklad
  • Mimoriadne vysoká plnivosť
  • Jednoduchá použiteľnosť
Informácie o výrobku
7,39 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5179189

Základná náterová farba od firmy Presto je ideálnym podkladom pre konečné lakovania. Základnú náterovú farbu je možné bez problémov prelakovať na vzduchu schnúcimi syntetickými, akrylovými a nitrokombinačnými lakmi.
Základná náterová farba sa osvedčí nielen pri automobiloch - môžete ju použiť aj na lakovanie kovov, dreva, keramiky, kameňa, kartónu a iných materiálov.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Laky & lakové spreje
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:500 g
Výška:23,1 cm
Dĺžka:6,9 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore