Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Bambusová orchidea 2 výhonky výška cca 50 - 60 cm priemer cca 12 cm Dendrobium

Č.výr. 1290477

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Orchidey

Popis výrobku

Č.výr. 1290477

Bambusová orchidea (Dendrobium nobile) je nádherne kvitnúca orchidea. Orchidey najlepšie rastú a kvitnú na svetlej parapetnej doske, avšak bez priameho slnečného žiarenia. Pri suchom vzduchu následkom vykurovania a počas horúcich dní by ste mali vzdušné korene ráno zľahka postriekať malým množstvom vody. Spravidla postačuje zalievanie raz týždenne. Na zabránenie zamokreniu by ste pol hodinu po zaliatí mali vyliať prebytočnú vodu z kvetináča.

Ideálne je ponorenie bambusovej orchidey do vody. Ponorenie sa vykonáva vždy vtedy, keď je koreňový bal suchý. Substrát by však nemal úplne vyschnúť. V ročných obdobiach s menším množstvom svetla (čas odpočinku) znížte frekvenciu zalievania, optimálne zvoľte chladné miesto (5 - 13 °C). To podporí vytváranie púčikov kvetov. Každé štyri týždne hnojte slabou koncentráciou bežne dostupného hnojiva na orchidey.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vôňa:Nie
Farby kvetu:Viacfarebný
Veľkosť kvetináča:12 cm
Aktuálna výška rastliny:30 - 50 cm
Hlavná sezóna (Dostupnosť):Celoročne
Skut. výška rastliny:50 cm
Súprava:Nie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore