Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Dendróbium - bambusová orchidea výška cca 55 - 75 cm priemer cca 11 cm

Č.výr. 1573146

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Orchidey

Popis výrobku

Č.výr. 1573146

Dendróbium - bambusová orchidea (Dendrobium) je veľmi dekoratívna, nádherne kvitnúca orchidea.

Spravidla stačí zalievanie raz týždenne. Pri suchom vzduchu následkom vykurovania a počas horúcich dní by ste mali vzdušné korene ráno zľahka postriekať malým množstvom vody. Na zabránenie zamokreniu by ste mali pol hodinu po zaliatí vyliať prebytočnú vodu z kvetináča. V ideálnom prípade sa má dendróbium - bambusová orchidea ponoriť do vody. Ponorenie sa vykonáva vždy vtedy, keď je koreňový bal suchý. Substrát by však nemal úplne vyschnúť. V ročných obdobiach s menším množstvom svetla (čas odpočinku) znížte frekvenciu zalievania, optimálne zvoľte chladné miesto (5°C - 13°C). To podporí vytváranie púčikov kvetov. Každé štyri týždne hnojte slabou koncentráciou bežne dostupného hnojiva na orchidey.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vôňa:Nie
Farby kvetu:Viacfarebný
Veľkosť kvetináča:11 cm
Aktuálna výška rastliny:50 x 70 cm
Skut. výška rastliny:55 cm
Súprava:Nie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore